Ще одну пропозицію щодо будівництва заводу з утилізації побутових відходів отримало Рівне

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Сьогодні на запрошення Агенції розвитку Рівного Рівне відвідали представники ТОВ «ІнтерРадіоЕкологія» – партнери італійської компанії Termomeccanica, що є одним з лідерів у виготовленні обладнання та впровадженні технологій переробки твердих побутових відходів в енергію на ринках Європейського Союзу.
Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.
– У Рівному може з’явитися унікальний завод з утилізації твердих побутових відходів, – йдеться в повідомленні Третяка.
Вчора, 20 липня, був розглянутий інвестиційний проект заводу з утилізації твердих побутових відходів із виробництвом теплової та електричної енергії, а також виготовленням базальтового волокна. Отримання саме останнього продукту гарантує досягнення привабливих техніко-економічних показників проекту та робить його унікальним на ринку пропозицій технологій переробки твердих відходів в Україні.
– Для мене, як міського голови, стратегічно важливим є питання поводження зі сміттям та його залишком. Завдання стоїть в оптимізації процесів логістики, сортування, утилізації, запобігання шкідливим викидам, утилізації накопиченого сміття. – наголошує міський голова Рівного.
Загальна сума інвестицій – 80 млн євро (італійські інвестори готові забезпечити у 100% розмірі), що знімає навантаження на місцевий бюджет та не потребує кредитування в фінансових установах.
Запуск такого підприємства надає можливість в Рівному створити 150 нових робочий місць, можливість реалізації партнерської кампанії підтримки соціальних проектів для міста, підтримка та створення супроводжуючих бізнесів, що прямо-пропорційно наповнюватиме місцевий бюджет податками.

В результаті зустрічі домовились, що партнери інвестора в найближчий час підготують детальні пропозиції можливої співпраці з нашим містом. Крім того нададуть приклади функціонування таких заводів в Європейському Союзі.

Раніше ми писали, що німецький інвестор хоче збудувати в Рівному сміттєпереробний завод.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: