fbpx

Ще два випадки захворювання на коронавірус підтверджено на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Станом на ранок 01 квітня на Рівненщині 15 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з яких 3 летальних. Про це інформує цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Рівненській ОДА.

За минулу добу підтверджено ще 2 нових випадки захворювання на коронавірус. Це чоловік 77 років з села Чудель Сарненського району та жінка 52 роки – сімейний лікар з Рівного. Вони обоє контактували із раніше виявленими хворими. На сьогодні встановлюються зв‘язки інфікованих з іншими людьми.

В Рівненський обласний лабораторний центр за допомогою ПЛР-тестів наразі перевіряють 9 підозр на коронавірус. Більшість – з Острозького, Володимирецького районів і міста Рівного. Про результати лабораторних досліджень буде повідомлено ввечері.

Дев’ять хворих перебувають на лікуванні в Сарненській центральній районній лікарні та троє – в Рівненській міській лікарні.

У Сарненському районі посилено патрулюють наряди поліції і проводиться вибіркова перевірка транспортних засобів.

У селі Тинне працюють три блок-пости, виїзд транспорту з села заборонено, окрім машин, що доставляють продукти, ліки та товари першої необхідності. Під посиленою охороною знаходиться і Сарненська районна лікарня.

Крім того, охороняється інфекційне відділення ЦМЛ у Рівному, в яке госпіталізують пацієнтів з підозрою на коронавірус. Нацгвардія спільно із працівниками поліції в повній мірі забезпечені засобами індивідуального захисту.

Сьогодні на Рівненщину мають надійти ПЛР-тести та засоби захисту, які вчора доставили в Україну з Південної Кореї. Вже завтра вантаж розподілять між медичними закладами області.