fbpx

СБУ встановила колаборантів у Запоріжжі

Діліться інформацією з друзями:

СБУ встановила всіх колаборантів, які поповнили лави окупаційного “Міністерства РФ” у Запоріжжі.


СБУ встановила особи всіх зрадників, які потрапили до створеного агресором “головного управління МВС у Запорізькій області”, 17 з них уже оголосили про підозру.

Так, одним із лідерів псевдоформування був колишній охоронець депутата-зрадника Євгена Балицького, який нині очолює окупаційну адміністрацію в області.

За вказівкою російських кураторів так зване «МВС» придушує опір та залякує мешканців тимчасово окупованих територій. Для цього вони використовують репресивні методи, масові переслідування та затримання громадян під надуманими приводами.Були задокументовані випадки викрадення людей, які потім зазнавали насильства або погрожували фізичною розправою.

Також колабораціоністи незаконно проникають у помешкання місцевих жителів, які виїхали на підконтрольну українській владі територію. Після таких «обшуків» з будинків зникають гроші, побутова техніка та інші особисті речі господарів.Крім того, підставні правоохоронці обклали «даниною» місцевих підприємців, зокрема керівників фермерських господарств, за можливість вести комерційну діяльність.

У ході оперативних дій співробітники СБУ зібрали всі ідентифікаційні дані щодо кожного колабораціоніста, задокументували їхню злочинну діяльність та встановили місцеперебування та маршрути пересування, оскільки вони переховуються від правосуддя на тимчасово окупованій території Запоріжжя.

Ось деякі з них, які входять до «керівного складу» окупаційного органу:

 • ▪️O.С. Селіванов – заступник голови «обласної» адміністрації;
  ▪️ О.В.Кошель – голова Мелітопольського міжрайонного управління;
  ▪️В.В.Чудак  – начальник Кам’янко-Дніпровського районного відділу;
  ▪️ С.О. Ракитянського – першого заступника Бердянського міськвідділу;
  ▪️В.В.Орлов  – начальник карного розшуку Мелітопольського міжрайонного управління;
  ▪️О.Є. Аліпов- заступник начальника Токмацького районного відділу;
  ▪️С.П. Шопов – керівник «народної міліції» в тимчасово окупованому селі Велика Білозерка                Василівського району;
  ▪️ Ю.В. Мітленко – завідувач паспортного столу Токмацького міжрайонного відділу;
  ▪️ В.В. Міхєєв – начальник «Міжрайонного відділу УМВС Запорізької області в м. Мелітополі».

Зараз проводяться комплексні заходи щодо притягнення до відповідальності кожного зрадника та колабораціоніста за злочини проти України.

СБУ наголошує на невідворотності покарання за співпрацю з окупантами.