СБУ нагадало мешканцям Рівненщини, як розрізняти фейки

Діліться корисною інформацією з друзями:

СБУ нагадало, що необхідно знати жителям Рівненщини про російські фейки, спроби вербування ворожими спецслужбами та яких правил особистої безпеки потрібно дотримуватися.

Ворог продемонстрував свою цинічну політику щодо мирного населення. СБУ Рівненщи протистоїть численним спробам вербування громадян України ворожими спецслужбами. Вони в умовах війни намагаються використовувати українців для збору розвідданих, організації диверсій на фронті та провокацій у тилу.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Для того, щоб не стати жертвою, жителям Рівненщини та ВПО, які перебувають на території регіону, необхідно знати усі можливі способи, які використовує ворог: https://bit.ly/3qhCKAb .

Крім цього, російська пропаганда з усіх сил поширює відверто неправдиву інформацію аби виправдати свої злочинні дії. Такі проросійські наративи ворог намагається продукувати через підконтрольні канали інформації. Саме тому рівнянам необхідно перевіряти усю інформацію, яку подають рашистські ЗМІ, та користуватися лише перевіреними ресурсами та сайтами для цього: https://bit.ly/3cNxjGc

Жителям Рівненщини необхідно дбати про власну безпеку та дотримуватися правил поводження під час повітряної тривоги та у громадських місцях.

Нагадуємо, що в Управлінні СБ України в Рівненській області працює спеціальна гаряча лінія (0362) 62-43-43. Звертатися до служби можна і через електронну пошту: usbu_riv@ssu.gov.ua.

Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

читайте також: