Сьогодні у Києві зібралися протестувальники: запланований протест підприємців

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Правоохоронці звернулися до організаторів та учасників заходів із закликом дотримуватися норм чинного законодавства.

Поліцейські Києва спільно з військовослужбовцями Нацгвардії заступили на посилене чергування, щоб не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення запланованих акцій в центрі міста. Про це повідомляє столичне управління Нацполіції в середу, 16 вересня.

“Сьогодні в центральній частині Києва анонсовано проведення кількох масових акцій, зокрема, під адміністративними будівлями органів державної влади. Для забезпечення громадської безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на чергування в посиленому режимі”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці звернулися до організаторів та учасників заходів із закликом дотримуватися норм чинного законодавства, не порушувати громадський порядок і сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов’язків.

Відомо, що сьогодні об 11.00 середи біля Офісу президента запланований Всеукраїнський протест підприємців. Вимога акції: прийняти законопроекти №3853-1 (2), 3993, спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Пише видання “Кореспондент”.


 

Діліться корисною інформацією з друзями: