fbpx

Сьогодні день української армії

Діліться інформацією з друзями:

Дата Дня Збройних сил України приурочена до дуже важливої події в історії нашої країни. Після проголошення незалежності України розпочалася підготовка нормативно-правової бази для створення національних збройних сил. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два важливих закони” про оборону України “та”Про Збройні Сили України”. І через два роки, саме 6 грудня, було прийнято рішення відзначати День Збройних сил України.

За традицією це свято відзначають всі війська країни: сухопутні, повітряні і військово-морські. У різні роки президентами були засновані професійні свята для кожного з цих родів військ (День Сухопутних військ, День авіації, День ВМФ), але “День Збройних сил України” має особливе значення, оскільки в цей день об’єднується Бойове братство (всі військовослужбовці України).

У День Збройних сил України від щирого серця хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів і обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань!