Ринки Дубна “чекають” на рішення міської влади

Вчора, 5 травня, міський голова Василь Антонюк зустрівся із представниками підприємців, які здійснюють господарську діяльність на ринках Дубна. Одне з питань, яке підняли підприємці – це відновлення роботи ринків та торгівлю непродовольчими товарами. Адже через карантинні обмеження ринки не працюють, а торговці несуть втрати. Підприємців цікавила можливість відкриття ринків в Дубно, зважаючи на постанову Кабінету Міністрів №313 від 29 квітня.

Міський голова наголосив, що бюджет міста також недоотримує значні кошти. Однак міська рада робить все, що дозволяє її бюджет, аби піти на зустріч малому бізнесу.

Зокрема, звільнено від нарахування та сплати єдиного податку за квітень для суб’єктів підприємницької діяльності – платників єдиного податку I та II груп. Що стосується роботи ринків, то вирішення питання про отримання дозволу на проведення ними своєї діяльності можливо після відповідного висновку Держпродспоживслужби.

Присутні на зустрічі завідувач Дубенського міськрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Юрій Муха, начальник Дубенського міськрайонного управління ГУ «Держпродспоживслужби» в Рівненській області Іван Лопуга та директор міської лікарні Володимир Крохмаль закликали утриматись від відкриття ринків.У свою чергу, підприємці зазначили, що готові взяти на себе повну відповідальність за дотримання усіх вимог карантину та організацію необхідних протиепідемічних заходів на місцях торгівлі.

За підсумками зустрічі було домовлено провести комплекс підготовчих заходів, необхідних для відновлення роботи міських ринків та реалізації на них продуктів харчування, інших окремо визначених товарів. Разом з тим, було наголошено, що після прийняття рішення про відновлення роботи ринків, торгівля на них повинна буде здійснюватися лише в межах ринків і з дотриманням відповідних карантинних обмежень.

По завершенню зустрічі міський голова вийшов до підприємців, які очікували на рішення під стінами міської ради, й озвучив результати перемовин.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: