Розпочався державний фінансовий аудит бюджету міста Рівного

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

З 11 жовтня 2021 року Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області розпочало державний фінансовий аудит бюджету Рівненської міської територіальної громади за період з 01.01.2018 по 30.09.2021.

Сьогодні під час зустрічі з  міським головою Рівного Олександром Третяком начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області Анатолій Карп`юк представив керівникам  управлінь та департаментів виконавчого комітету Рівненської міської ради робочу групу аудиторів, які проводитимуть державний фінансовий аудит бюджету міста Рівного відповідно до Плану проведення заходів державного фінансового контролю Держаудитслужби України на IV квартал. 

Аудит спрямований на проведення аналізу і перевірки законності та ефективності формування і виконання місцевого бюджету. Під час аудиту будуть проводитись ревізії в ряді департаментів та управлінь міськради, а також збір інформації в установах, організаціях та підприємствах, які отримували кошти місцевого бюджету та використовували (отримували) комунальні ресурси.

Контрольний захід планують завершити в лютому наступного року.

Пресслужба Управління Західного офісу Державної аудиторської служби в Рівненській області
Діліться корисною інформацією з друзями: