росія розмістила БТР у 60 метрах від одного з реакторів Запорізької АЕС

Діліться корисною інформацією з друзями:

В огляді розвідки Міністерства оборони Великої Британії про війну в Україні за 25 серпня вказується на кілька основних ризиків для роботи Запорізької АЕС, – повідомляє Енергоатом.

«21 серпня 2022 року супутникові зображення показали, що росія зберігає посилену військову присутність на станції та розмістила бронетранспортери в межах 60 метрів від реактора номер п’ять», – зазначається в документі.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Також російські війська, ймовірно, намагалися приховати транспортні засоби, припаркувавши їх під підвісними трубами і арками-проїздами. Британська розвідка припускає, що «росія готова використовувати будь-яку українську військову активність поблизу ЗАЕС у пропагандистських цілях».

Міноборони Великої Британії виділяє кілька основних ризиків для безпеки роботи реакторів: «росія продовжує військову окупацію ЗАЕС. Основними ризиками для роботи реактора, ймовірно, залишаться збої в роботі систем охолодження реакторів, пошкодження його резервного джерела живлення або помилки працівників, які працюють під тиском».