Роман Шустик повертається до виконання обов’язків керівника діагностичного

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Як стало відомо, сьогодні, 21 липня, Роман Шустик офіційно повертається до виконання обов’язків директора Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.

Про це йдеться у відповідному розпорядження голови обласної ради, яке вчора з’явилося на сайті Рівнеоблради.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

В ньому визнаються такими, що втратили чинність, п.3 та п.4 розпорядження голови Рівненської обласної ради від 07.07.2021 №71 та зазначається:

Головному лікарю комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Рівненської обласної ради ШУСТИКУ Роману Петровичу приступити до виконання своїх обов’язків за посадою з 21.07.2021.

Нагадаємо, Романа Шустика своїм розпорядженням відсторонив від виконання обов’язків голова обласної ради, призначивши службове розслідування та створивши для цього відповідну комісію. Приводом для відсторонення стала заборгованість із заробітної плати, яка виникла через проблеми із фінансуванням очолюваного Романом Шустиком закладу з боку НСЗУ.

службове розслідування, яке було призначене викликало жваве обговорення та помітний ажіотаж в соціальних мережах та у ЗМІ. Мешканці Рівненщини висловлювали підтримку директору діагностично-лікувального центру. 

Діліться корисною інформацією з друзями: