Роботодавці Рівного завітали на іспит, аби запросити кравців на роботу

Діліться корисною інформацією з друзями:

9 з половиною місяців знадобилося безробітним міста Рівного та Сарненського району області, аби стати кваліфікованими кравцями. Практично усі слухачі розпочали свій шлях у професії «з нуля».

Але досвідчені педагоги, відмінна навчальна база – швейні майстерні, сучасне комп’ютеризоване обладнання Рівненського ЦПТО сприяли відмінній підготовці початківців, і ті успішно опанували технологію виготовлення одягу, матеріалознавство, спеціальне малювання, основи конструювання. Кравчині обирають сміливі ідеї, орієнтуються на актуальні тренди, готові працювати із різними тканинами, але вони незмінно дбають про комфортність і зручність виробів.

Війна внесла свої корективи і у життя українців, і в освітній процес. Попри особливий стан, освітяни зуміли не лише зберегти графік занять, але й наростити обсяги навчання. Велика подяка й слухачам за відповідальність, старанність та комунікації.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Левову частку професійних навичок група кравців здобувала під час виробничої практики. Партнери закладу освіти – роботодавці швейної галузі активно надають свої виробничі майданчики для практикантів. Так, у рівненському ательє Анжеліни Корнійчук поряд із досвідченими майстрами працювали слухачки Наталія та Лілія. Роботодавиця не лише оцінила вміння та потенціал майбутніх колег, але й запропонувала працевлаштування. Під час державної кваліфікаційної атестації вона схвально відгукувалася про кваліфікаційні вироби і професійну підготовку тепер уже колег.

Оксана працюватиме на виробництві ФОП Філюк, а Лариса оцінила умови праці на одному з найпотужніших підприємств галузі – ТОВ «Гарне Груп» під час практики, отож, розглядає пропозицію роботодавця.

Окрім, кваліфікаційних виробів, що виготовляються до ДКА, – фартухи, халати, блузи, спідниці, сукні, столові та постільні комплекти, кравчині продемонстрували й вищу майстерність – виготовили вироби на підкладці – жакети і жилет. І вже не мислять себе без швейної машинки і нових розкроїв. А відтак, здобувши одну з найзатребуваніших професій, змінюватимуть життя на краще.

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua