fbpx

Робочий візит на Рівненщину: Віктор Ляшко побував у лікарнях в Дубровиці та Зарічному

Сьогодні міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко побував з робочим візитом на Рівненщині. Зокрема, він відвідав Зарічненську багатопрофільну лікарню та Дубровицьку лікарню. Зокрема, оглянули хірургічне відділення, рентген-кабінет, лабораторії та інше. Міністр також поспілкувався з керівниками закладів первинної та вторинної ланки.

Міністр зауважив, що попри віддаленість Зарічного колектив медзакладу організував необхідне місцевому населенню надання медичної допомоги. 

Також Зарічненська лікарня уклала контракти з Національною службою охорони здоровʼя (НСЗУ) на 2022-ий рік за десятьма пакетами, серед яких: хірургічні операції дорослим і дітям у стаціонарних умовах, хірургічні операції в умовах стаціонару одного дня, медична допомога під час пологів, стоматологічна допомога дорослим і дітям тощо. Загальна ціна договору склала близько 65,7 млн грн.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Загалом з січня по вересень 2022 року, надаючи як первинну, так і спеціалізовану медичну допомогу, лікарня отримала від держави фінансування за надані послуги у розмірі понад 50 млн грн.

 «Питання доступності  медичних послуг – основна мета реформ МОЗ. Працюємо над забезпеченням фахового кадрового потенціалу, аби не тільки покращити надання медичної допомоги, а й вчасно виявити та діагностувати хворобу. Також вносимо зміни у стратегію  та спроможну мережу. Миттєво перелаштовуємося під нові виклики, зокрема воєнні та логістичні», – підсумував перший заступник голови РОДА Сергій Подолін.

Куратор медичної галузі області також нагадав, що на Сарненщині надають консультативну допомогу лікарі з онкологічного центру Луганщини, які через повномасштабне вторгнення вимушені були релокуватися.