fbpx

Рівнянину дружина якого померла після домашніх пологів не віддали сина

Діліться інформацією з друзями:

Батько, аби забрати дитину додому ще має довести своє батьківство. Хлопчика назвали Богданом.

Після оформлення усіх необхідних документів,  з пологового будинку немовля забрала рідна сестра породіллі. Про це пише Рівне 1.

«Дитина тимчасово влаштована у її сім’ю і буде перебувати там до тих пір, поки буде прийняте рішення про надання статусу сироти і подальшого її влаштування», – прокоментував начальник служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому Андрій Міщеня.

Також додав, що нині є інформація про те, що батько дитини буде позиватися до суду для встановлення батьківства. В разі, якщо надійдуть відповідні матеріали суду та буде прийняте рішення про встановлення батьківства, то дитина буде передана батькові, якщо ні – буде прийматися рішення відповідно до законодавства.

Нагадаємо, увечері 23 січня о 18.20 до Рівненського міського пологового будинку привезли 34-річну рівнянку в критичному стані, спричиненому масивною акушерською кровотечею, що розпочалася після пологів. Вони відбулися Цього ж дня близько 15 години в домашні умовах. Жінка народила хлопчика, з вагою 4,5 кілограми. А вже близько 19 години, не зважаючи на зусилля медиків, які намагалися її врятувати, породілля померла. Жінка відмовилась від традиційних пологів. і скористатися послугами так званої «духовної акушерки», знехтувавши застереженнями медиків щодо наслідків такого рішення.