Рівняни висловлюють вдячність медикам (ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

В час пандемії коронавірусу в центрі загальної уваги лікарі. Їх шанують, ними захоплюються, їх люблять, на них моляться. Інколи трапляється, що на медиків нарікають і, бува, навіть скаржаться. Проте наш читач  Анатолій Миколайович Гусєв прийшов у редакцію після важкої хвороби, щоб висловити вдячність лікарям та медичному персоналу Центральної лікарні Рівного.

Анатолій Миколайович: Хочу через газету висловити велику подяку працівникам Центральної лікарні міста Рівне (вул. Миколи Карнаухова, 25), а також від багатьох хворих, з якими я лікувався з 24.10.20 по 30.11.20 від COVID-19 (коронавірусна хвороба).

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Зокрема: лікарю Сидорук Н.В., медсестрам, санітаркам і всім працівникам, які обслуговують лікарню, за велику допомогу і увагу, поміч, культуру і любов до хворих. За чистоту в палатах, за їжу і за їхню нелегку працю і догляд. Дуже, дуже їм велика подяка від усіх хворих, яких вони лікують від цієї страшної хвороби – коронавірусу COVID-19. Хай їх збереже і благословить Господь.

Також висловлюю велику подяку сімейній лікарці поліклініки № 1 Галині Антонівні Жеребцовій. Ця людина – лікар від Бога. Хворі її називають Божий ангел. Її можна порівняти з мамою, яка виховує маленьку дитину. Хай її Бог благословляє.

Хай Господь Бог благословить наше місто Рівне і нашу матінку-Україну та захистить від цієї страшної хвороби.

Діліться корисною інформацією з друзями: