fbpx

Рівнянам саме час планувати та думати позитивно

Діліться інформацією з друзями:

В понеділок, 20 квітня у Рівному  погода буде похмурою зранку до самого вечора.  Удень йтиме дрібний дощ, проте ближче до вечора він закінчиться. Рівнянам у цей день найкраще планувати та думати тільки позитивно.

Температура повітря: вночі 0… +4°С, удень +6… +7°С. Вітер північний, 3-5 м/с.

за останні 130 років
20 квітня:

МАКС: 23.4° (1946)
МІН: -3.9° (1987)

Сьогодні: Сонце зійде о 05.53, зайде о 20.01. 27-й день місячного календаря (Місяць у Рибах, четверта фаза, зах. 17.06, сх. 5.31).

Мудрі кажуть: «Ніщо так не видає людину, як те, над чим вона сміється».

Йоганн Вольфганг фон Гете

Не забудьте привітати: Георгія (Юрія, Єгора), Данила.

Астролог радить: День звільнення від душевного тягаря, подолання сумнівів. Його енергетика дозволяє плідно працювати на будь-якому поприщі. Плануйте і виконуйте, ставте нові завдання. Думайте тільки позитивно, спокійно ставтеся до всього, що відбувається довкола.

День для здоров’я: Здоров’я достатньо, але будьте помірковані в усьому. Сьогодні вразливі гомілки. Можливе загострення захворювань крові, необхідно уникати кровотечі. День хороший для очищення організму, легких фізичних вправ.

Усміхніться: – Вам не здається, що влада тримає нас за ідіотів?

– Більше того! Мені здається, що вона не помиляється.


В Україні кожен 5-й з інфікованих COVID-19 – медик. А в Рівненській обллікарні – вже 42 медпрацівника

Про Великдень в Рівному нагадуватиме Писанковий сад (ВІДЕО)


Народний прогноз погоди

20 квітня відзначається день пам’яті святого мученика Руфина, диякона і діви Акиліни і з ними 200 воїнів. Якщо на Акулину дощ, то ярові будуть погані, а калина вродиться хорошою. З цього часу з’являються перші гриби – сморчки. Наші пращури на Акиліну спостерігали за небом: якщо на ньому було багато зірок — це обіцяло хороший врожай грибів і ягід.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»