Рівнянам пояснили як отримати «карантинні» 8 тисяч (ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Уряд продовжив термін подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам до 31 грудня. Оформити заявку на цю виплату рівняни можуть не виходячи з дому.

«8 тисяч гривень – за 5 хвилин. Портал Дія продовжує приймати заявки на отримання одноразової  матеріальної допомоги від держави до 31 грудня. Це зручно, швидко та доступно. Саме так підприємці та наймані працівники можуть оформити заявку. Послугою уже скористалося понад 280 тисяч українців. З них 225 тисяч за допомогою мобільного застосунку, 58 тисяч – на порталі. Друзі, не втрачайте можливості отримати допомогу. Заповнюйте заявку у декілька кліків, не виходячи з дому», – звернувся до підприємців голова Рівненської ОДА Віталій КОВАЛЬ.

Зокрема, для отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8000 грн необхідно заповнити електронну заяву через мобільний додаток Порталу Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/odnorazova-materialna-dopomoga-fopam-ta-najmanim-pracivnikam

Для отримання одноразової допомоги застрахованим особам заява заповнюється ВИКЛЮЧНО в електронній формі з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: