fbpx

Рівнян попереджають про шахраїв-роботодавців

Рівнян попереджають про те, щоб були уважні до пропозицій швидкого заробітку в мережі та не дозволяли шахраям ввести себе в оману.

Патрульна поліція попереджає рівнян про шахраїв у мережі, які пропонують роботу. “3 в 1”. Легка робота, відсутність вимог до освіти й досвіду, високий дохід. Ніхто не зацікавлений в тому, щоб платити новачкам великі гроші за елементарні дії.

Гроші вперед. Якщо вас просять перерахувати певну суму перед початком заробітку, це в 90% випадках шахраї.

Гнучкий графік. 1-3 години на добу або “в будь-який зручний час”. Так не буває, тут теж потрібно наполегливо працювати, щоб отримувати гідний заробіток в інтернеті без вкладень.

Велика кількість емоцій. Якщо ви бачите заклики зробити щось терміново, занадто гарні обіцянки, велику кількість знаків оклику — закривайте це посилання.

Відсутність контактів. Як правило, шахраї не залишають на своїх сайтах відомості про організацію (ІП), адресу, контактні телефони. Максимум — e-mail.

Не дайте себе ошукати швидким та високим заробітком. Це може бути шахрайством та обманом. Читайте відгуки в мережі, коментарі на форумах, думки користувачів послуг у соцмережах. І лише потім приймайте виважене та правильне рішення.

Якщо ви стали жертвою шахраїв в інтернеті — зверніться до поліції. Телефонуйте за номером 102 або вирушайте до найближчого відділення поліції.

Читайте також: Поліцейські розслідують смертельну ДТП на Дубенщині.