fbpx

Рівнерада знову в облозі пікетувальників (ФОТО)

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні під стіни приміщення, в якому відбуваються сесії Рівнеради, прийшло кілька десятків пікетувальників. Люди принесли плакати із закликами до міських обранців відновити торгівлю на вулиці Базарній.

Нагадаємо, ця вулиця прилягає до Центрального ринку Рівного. На ній уже майже два десятки років торгують промисловими товарами: взуттям, м’якими іграшками, трикотажем, дрібною галантереєю. Торгівля відбувається з саморобних лотків та стелажів. Дозволів на неї ніхто не давав. Із початком карантину ринок та всі прилеглі вулиці спустіли, адже за рішенням уряду така торгівля була заборонена.

Після послаблення карантинних обмежень ринок відкрили, однак несанкціонована торгівля на прилеглих вулицях – досі під забороною.

Тому торговці з вулиці Бвазарної прийшли під стіни міської ради вимагати відновлення своєї роботи.

Як повідомила представниця торговців Наталія Онищук (на фото), люди зверталися до міської ради й отримали відповідь про те, що на вулиці торгувати не можна, натомість є чимало місць на міських ринках, зокрема й на «ринку Дикого», який знаходиться неподалік вулиці Базарної. Але туди люди йти не хочуть. Нарікають: там зависока вартість оренди торгових контейнерів і малий потік покупців.  

Тож пікетуючи наполягають, що хочуть хоча б допродати свій товар та просять дозволу продовжити торгувати хоча б до лютого 2021 року (до цієї дати має право на торгівлю так званий Ярмарок – вулична торгівля на ще одній вулиці біля ЦР – Шевченка).  

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»