fbpx
сесії

Рівнерада розглянула два питання на позачерговій сесії

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні відбулось засідання позачергової сесії Рівненської міської ради восьмого скликання. Депутати розглянули два питання.

Зокрема внесли зміни до міського бюджету на 2022 рік компенсації різниці у тарифах за теплопостачання. Обранці погодили прийняття 149 мільйонів гривень компенсації від держави. Їх використають на покриття різниці в тарифах для населення на централізоване опалення і гарячу воду. Ці гроші отримають два підприємства: Рівнетеплоенерго та Квасилівтеплоенерго. Ще одна компанія, яка надає такі ж послуги (Еско-Рівне), розрахунки на відшкодування не подавала.

Крім того, внесли зміни до Цільової соціальної програми забезпечення цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки Рівненської міської територіальної громади на 2021–2025 роки. Зокрема, депутати дали згоду на прийняття безоплатно у комунальну власність Рівненської територіальної громади обладнання та матеріалів від Шведського агентства з питань цивільних ситуацій (МSB) в рамках проекту «RescEU temporary shelter deployment-Rivne». Йдеться про обладнання для пунктів обігріву та Пунктів Незламності. Перебуватиме воно на балансі міського Департаменту соціальної політики.

читайте також: