fbpx
дснс

Рівнерада придбала спеціалізоване обладнання для рівненських рятувальників

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні, 26 січня представники ДСНС у Рівненській області презентували сучасне обладнання та новий інвентар. Його вдалося закупити за кошти міського бюджету.

Однією з ключових закупівель є захисні спеціальні костюми. Вони надають рятувальникам необхідний рівень захисту під час ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій та витримують надвисокі температури.

 «Регулярна співпраця з рятувальниками та систематичні закупівлі нового обладнання гарантують, що кожен рятувальник має необхідний одяг та інвентар. Вони необхідні, щоб ефективно реагувати на надзвичайні ситуації та захищати майно та життя громадян. Нове обладнання для пожежників є важливим кроком у напрямку підвищення рівня безпеки та оптимізації реагування на надзвичайні події”, – наголосив секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язки міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

 Додатково до костюмів, рятувальники отримали новий інвентар. Він включає пожежні рукава, кобури до пожежних сокир, друль, пожежні сокири та інше спеціальне обладнання. Ці засоби допомагатимуть збільшити ефективність роботи пожежників та сприятимуть швидшому та безпечнішому вирішенню надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, що ці закупівлі були здійснені за рахунок виділених коштів з міського бюджету в розмірі 1 млн. гривень.

“Субвенція від Рівненської міської ради дозволила нам придбати необхідне обладнання для рятувальників. Серед нових придбань — тепловідбивні костюми, які забезпечують безпечну роботу в умовах високих температур. Також пожежні пояси з карабінами, бензопили та інше обладнання для ефективної дії в надзвичайних ситуаціях. Розуміємо, що обладнання має свій термін придатності, тому з часом, необхідно його оновлювати, а також тримати резерв для негайного реагування”, – зазначив начальник 3-го державного пожежно-рятувального загону Олександр Ребров.

 За словами Віктора Шакирзяна, місто і надалі буде підтримувати рятувальників, оскільки разом з медичними та правоохоронними службами вони швидко та ефективно реагують на надзвичайні ситуації.

Читайте також: Патрульні Рівненщини зупинили авто із технічними пошкодженнями