fbpx

Рівнерада дала гроші на апарати штучної вентиляції легенів (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Чергове пленарне засідання сесії Рівнеради завершилося трохи більше як за годину після його початку. Депутати встигля поспілкуватися, зробити заяви та внести пропозиції до обговорюваних питань. Працювали в масках та одноразових рукавичках, робочі місця були розмежовані. Природно, що нині чи не найбільше спілкувалися про карантин та заходи для запобігання поширенню коронавірусу.

Зокрема перед депутатами виступив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів, який повідомив, що на сьогодні в Рівному немає осіб із підозрою на коронавірус. За останні тижні було перевірено 8 осіб, у яких підозрювали цю інфекцію. Однак тести не підтвердили діагнозу. Натомість у 5 було діагностовано грип типу А.

Що ж до використання 10 млн грн., що два дні тому виділив міськвиконоком на придбання засобів індивідуального захисту для медпрацівників, то робота проводиться. Однак, нині закладам досить складно знайти постачальників, які могли б продати засоби захисту та дезрозчини. Однак їх шукають.

Міський голова Рівного Володимир Хомко так прокоментував хід сесійного засідання:

– Сесія була дуже коротка, ми відкинули всі питання які нетермінові, залишили лише те, що потребувало нагального рішення. Були найважливішими два питання. Зокрема, виділили 8 млн грн. на придбання апаратів штучної вентиляції легенів для нашої лікарні. Були внесені зміни до рішення по виділенню коштів на дитячий садок на Північному. Крім того, затвердили кілька програм, проголосували за виділення матеріальної допомоги рівнянам на лікування.

Йшлося також і про вирішення проблеми з доїздом до місця роботи медиків та інших працівників, які мешкають за межами Рівного.

– Якщо постане питання когось довезти, ми його вирішимо, немає проблеми з цим, звернуться головні лікарі – вирішимо. Що ж до водоканалу, теплоенерго, обленерго, то вони так само як і приватні підприємства, самі вирішують питання доставки працівників до робочих місць, – наголосив мер.

Наталія Ниркова

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»