fbpx
студенти

Рівненський університет потрапив у ТОП- 50 вишів рейтингу Scopus 2023 року

Діліться інформацією з друзями:

Оприлюднили рейтинг найкращих українських закладів вищої освіти. Його склали на основі показників цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

На сайті Osvita оприлюднений щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus.

Рейтинг складений за показниками бази даних SciVerse Scopus у квітні 2023 року.

Згідно з результатами рейтингу 2023 року найвищий індекс Гірша серед українських закладів вищої освіти має Київський національний університет ім. Шевченка.

Друге місце рейтингу Scopus посідає Харківський національний університет ім. Каразіна. Третє – Львівський національний університет ім. Франка.

Четверту сходинку рейтингу обійняв Одеський національний університет ім. Мечникова.

На п’ятому місці рейтингу найбільш цитованих освітніх закладів розташувався Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського».

Шосту сходинку рейтингу Scopus посів Чернівецький національний університет ім. Федьковича.

Сумський державний університет обійняв сьому позицію рейтингу.

Два львівські виші: Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького – цьогоріч розташувалися на восьмій і дев’ятій сходинках рейтингу.

Замикає першу десятку рейтингу університетів за показниками бази даних SciVerse Scopus Прикарпатський національний університет ім. Стефаника.

Найкращий з рівненських вишів – Національний університет водного господарства та природокористування опинився в 2023 році 40 сходинку (в порівнянні з 2022 роком піднявся на 6 сходинок).

Рівненський державний гуманітарний університет – 142 (піднявся на 1 сходинку).

Національний університет «Острозька академія» – 149 (опустився на 1 сходинку).

Довідково:

Результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.
База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.
У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Читайте також: До 370 тисяч військових використовує агресор у бойових діях проти України