fbpx

Рівненський ЦНАП увійшов до структури нового департаменту

Сьогодні на сесії Рівнеради депутати проголосували за утворення новго Департаменту – цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.

Його утворили замість Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради (опікується міським ЦНАПом). 
Серед пріоритетних для Рівного завдань — впровадження цифрових державних послуг, створення зручних онлайн- сервісів, розвиток місцевих електронних інформаційних ресурсів, максимально спростити й зробити доступним і зрозумілим процес отримання важливої інформації, видачі довідок чи збору даних у громаді. Тому для оптимізації роботи державних та адміністративних структур, економії часу та ресурсів створюється новий департамент.
Нова структура створюється в межах існуючої чисельності виконавчих органів Рівненської міської ради із загальною
чисельністю 89 штатних одиниць і не потребує збільшення кількісного складу працівників.
Перед затвердженням цього питання депутат Сергій Васильчук (ф-ція Батьківщина) наголосив, що документ передбачає створення в департаменті чотирьох управлінь, крім того, директор департаменту матиме кількох заступників. Це передбачає збільшення видатків на оплату праці цих працівників. Однак колеги не прислухалися до цього зауваження і проголосували за створення департаменту з раніше прописаним штатним розкладом.