Рівненський священик одним із перших помолився за мир та перемогу у Келії ПЦУ на святій горі Афон

Діліться корисною інформацією з друзями:

На святій горі Афон Келію Святих Архангелів – Фалакрос, офіційно передано в богослужбове користування Православній Церкві України. Про це розповів речник Рівненської єпархії ПЦУ Василь Рудніцький.  

Передачу схвалено Зборами Старців Святого Монастиря Пантократор.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За словами отця Василя Рудніцького, Келія перебуває на стадії відновлення. Адже та частина Афону, де вона розташовується, є одним із найстаріших і найважливіших місць Святої Гори. Роботи тут будуть виконуватися з необхідною ретельністю та за належною документацією, як історичною так і археологічною.

– У цій місцевості жила велика кількість аскетів, які прославилися великим благочестям. Тому ми щиро віримо, що за їхніми молитвами та під особистим Покровом Божої Матері у найближчому часі всі відновлювані роботи завершаться і тут буде звучати щоденна молитва Українською мовою, – наголосив Василь Рудніцький.

Днями разом з настоятелем Келії отцем Паїсієм та консулом Консульства України в Салоніках Олександром Сосонюком Василь Рудніцький помолився в Келії за швидку перемогу України у війні з російським окупантом. Молитва звучала і за всіх українських Героїв, які загинули за нашу Державу-Україна.

Після відновлення до Келії зможуть приїздити українські паломники.