Рівненський підприємець робить меблі для бомбосховищ

Діліться корисною інформацією з друзями:

50-річний рівненський підприємець Костянтин Чеславський перепрофілював бізнес із виготовлення рекламної продукції на виробництво мобільних конструкцій для бомбосховищ.

Про нього пише сайт проєкту “Keep Going. Його мета надати імпульсне грошове й інформаційне підтримання власникам малого бізнесу, а також людям творчих професій, які залишилися і працюють в Україні.

Зараз Чеславський виготовляє меблі власного дизайну, які можна за декілька хвилин зібрати без гвинтів і викруток — завдяки пазам. В асортименті стелажі, скрині, також плановані мобільні ліжка.

Серед перших замовників були представники «Білих беретів», які потребували меблів для мобільного медичного пункту (ця організація надає домедичну допомогу людям після обстрілів).

Продукцію «Білим беретам» Костянтин Чеславський надав безкоштовно. Але, щоби сплачувати оренду, підприємець нині шукає грошові замовлення.  

У майбутньому Чеславський має намір розширити виробництво — по-перше, в Україні мільйони переміщених осіб потребуватимуть простих недорогих меблів для облаштування нового житла, по-друге, Україна муситиме перебудувати свою оборону за ізраїльським зразком і завжди мати напоготові обладнані бомбосховища.

«Власник приміщення не брав із мене орендну плату за лютий, але у березні попросив оплатити повну вартість. Я шукаю можливості продавати свою продукцію, щоб оплачувати оренду та закуповувати матеріали. Перший шок минув, і треба повертатися до роботи», — наголошує Чеславський.