Рівненським гінекологам набридають колектори

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Керівниця Рівненського обласного перинатального центру Вікторія ЄНІКЕЄВА повідомила, що впродовж лютого -березня на телефонні номери приймального відділення та на приватні особисті телефони лікарів, медичного персоналу надходять численні телефонні дзвінки та sms-повідомлення від ТОВ «Таліон Плюс». Це колекторська компанія.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Про це повідомляє ЧаРівне.

Відтак, чимало пацієнтів не змогли дотелефонуватись  у прийомне відділення, а працівники закладу отримували повідомлення про збір коштів на погашення боргу ніби то сина одного із лікарів.

– Жодного відношення наш медичний заклад до вказаної особи та його боргу не має. Водночас, такі незаконні дії колекторів дестабілізують роботу перинатального  центру та його лікарів. Замість надання своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги вагітним та породіллям, які звертаються до медичного закладу, лікарі та медичний персонал змушені відволікатися на телефонні дзвінки та sms-повідомлення колекторів.- розповідає Вікторія Єнікеєва.

Наразі, Рівненський перинатальний центр підготував заяву до поліції, де наголошують, що такими діями працівники ТОВ «Таліон плюс» вчиняють  кримінальні правопорушення, відповідальність за які передбачена ст.182 КК України – порушення недоторканності приватного життя (незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу);  ст.189 КК України  – вимагання; ст.355 КК України – примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань.

А також у заяві йдеться про необхідність відкриття кримінального провадження стосовно працівників ТОВ «Таліон плюс», по факту порушення недоторканності приватного життя, вимагання та примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань.

Діліться корисною інформацією з друзями: