fbpx
пологовому будинку

Рівненському міському пологовому будинку передали гуманітарну допомогу

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні, 1 грудня волонтери громадської організації “Рівне Разом” передали черговий гуманітарний вантаж у Рівненський міський пологовий будинок. Заклад отримав підгузки, засоби гігієни та усе необхідне для породіль та немовлят.

Почесний президент ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян розповів, що це стало можливим, завдяки тісній співпраці рівненських волонтерів із різними благодійними організаціями в Україні і за кордоном. Запевняє що надання допомоги медзакладам, нині, вкрай важливе. Адже і діти, і дорослі пацієнти дуже потребують підтримки.

“Вже майже рік Україна живе в умовах повномасштабної війни. Кожен з нас докладає максимум зусиль задля допомоги, як військовим, так і цивільному населенню та здійснює свій внесок на шляху до спільної Перемоги. Такий гуманітарний вантаж дасть можливість породіллям та немовлятам Рівного отримати необхідне медичне забезпечення та якісний догляд. Діти – це наше майбутнє. Тож, намагаємось всіляко їх підтримувати”, – зазначив Віктор Шакирзян.

З словами головного лікаря Рівненського міського пологового будинку Світлани Муравської, у воєнний час така допомога є дуже доречною для породіль. Бо ж часто в заклад прибувають вагітні жінки, переселені з інших міст та областей України.

“В нашому пологовому будинку є багато внутрішньо переміщених осіб. На сьогодні заклад надав допомогу більш як 1300 жінкам. Ми намагаємося їх повністю забезпечувати всім, зокрема і засобами гігієни для породіль і немовлят. Наразі, як ніколи молодим мамам потрібна як фізична, так і психологічна підтримка. І отримання такої гуманітарної допомоги, на моє переконання, навіть на ментальному рівні повертає нас в те, що на нас чекає тільки перемога, тільки радість і позитив”, – зазначила Світлана Муравська.

Персонал закладу дуже вдячний благодійникам за допомогу в особливо важкий час.

До слова, волонтери ГО “Рівне Разом” із перших днів війни надають допомогу військовим і цивільним. Вони збирають і передають гуманітарну допомогу медзакладам, переселенцям, нужденним, а також підтримують українську армію. Переконують, будуть і надалі продовжувати це роботи доти, доки в цьому буде потреба.

Іванна ОНИШКО

Це вас теж може зацікавити: