Рівненському міському пологовому будинку передали гуманітарну допомогу

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні, 1 грудня волонтери громадської організації “Рівне Разом” передали черговий гуманітарний вантаж у Рівненський міський пологовий будинок. Заклад отримав підгузки, засоби гігієни та усе необхідне для породіль та немовлят.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Почесний президент ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян розповів, що це стало можливим, завдяки тісній співпраці рівненських волонтерів із різними благодійними організаціями в Україні і за кордоном. Запевняє що надання допомоги медзакладам, нині, вкрай важливе. Адже і діти, і дорослі пацієнти дуже потребують підтримки.

“Вже майже рік Україна живе в умовах повномасштабної війни. Кожен з нас докладає максимум зусиль задля допомоги, як військовим, так і цивільному населенню та здійснює свій внесок на шляху до спільної Перемоги. Такий гуманітарний вантаж дасть можливість породіллям та немовлятам Рівного отримати необхідне медичне забезпечення та якісний догляд. Діти – це наше майбутнє. Тож, намагаємось всіляко їх підтримувати”, – зазначив Віктор Шакирзян.

З словами головного лікаря Рівненського міського пологового будинку Світлани Муравської, у воєнний час така допомога є дуже доречною для породіль. Бо ж часто в заклад прибувають вагітні жінки, переселені з інших міст та областей України.

“В нашому пологовому будинку є багато внутрішньо переміщених осіб. На сьогодні заклад надав допомогу більш як 1300 жінкам. Ми намагаємося їх повністю забезпечувати всім, зокрема і засобами гігієни для породіль і немовлят. Наразі, як ніколи молодим мамам потрібна як фізична, так і психологічна підтримка. І отримання такої гуманітарної допомоги, на моє переконання, навіть на ментальному рівні повертає нас в те, що на нас чекає тільки перемога, тільки радість і позитив”, – зазначила Світлана Муравська.

Персонал закладу дуже вдячний благодійникам за допомогу в особливо важкий час.

До слова, волонтери ГО “Рівне Разом” із перших днів війни надають допомогу військовим і цивільним. Вони збирають і передають гуманітарну допомогу медзакладам, переселенцям, нужденним, а також підтримують українську армію. Переконують, будуть і надалі продовжувати це роботи доти, доки в цьому буде потреба.

Іванна ОНИШКО

Це вас теж може зацікавити: