Рівненські волонтери доставили ще одну допомогу в обласну дитячу лікарню

Діліться корисною інформацією з друзями:

Волонтери громадської організації «Рівне Разом» днями завітали до Центру відновного лікування Рівненської обласної дитячої лікарні. Приїхали не з порожніми руками. На прохання медичного персоналу доставили нову пральну машину та речі необхідні для облаштування реабілітаційної кімнати.

«Це вже не перша наша гуманітарна допомога для Рівненської обласної дитячої лікарні,зауважив очільник громадської організації «Рівне Разом» Віктор ШАКИРЗЯН. – Нещодавно ми спільно з волонтерами громадської організації «Рівне Разом» передавали в онкогематологічне відділення партію медикаментів, засобів гігієни, медикаменти, а також продукти харчування та інші речі, необхідні для лікування маленьких пацієнтів. Для нас важливо, аби діти відчували нашу підтримку та опіку. Низький уклін усьому медичному персоналу, який щодня докладає максимум зусиль для лікування та реабілітації малят».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Щороку у Центрі відновного лікування Рівненської обласної дитячої лікарні оздоровлюють понад тисячу дітей. Кращі фахівці реабілітують немовлят, які народилися передчасно, діток з ураженнями опорно-рухового апарату, або нервової системи. Маленьким пацієнтам надають увесь комплекс послуг, який необхідний для їхнього одужання. Медики кажуть, реабілітація здійснюється за допомогою мануальної терапії, гімнастики, йоги, фізіотерапії та інших методів лікування.

«Наше відділення працює в декількох формах, розповідає завідувачка реабілітаційного центру Рівненської обласної дитячої лікарні Наталія МАЛОНОГА. Перша – це амбулаторна реабілітація.  Дітки щоденно ходять на заняття з педагогами на лікувальну фізкультуру, або масаж. Друга форма – стаціонарна. В такому разі, пацієнти лежать у нас у відділенні, знаходяться цілодобово. У нас лікуються діти віком від одного місяця до 18 років. Є діти, які мають захворювання, пов’язані з ураженнями нервової системи, психіки. Є також травматологічний профіль. Він включає в себе нейрореабілітацію та ортопедичну реабілітацію. У нашому центрі наявне обладнання, що допомагає проводити якісне лікування діток. Наші фахівці докладають максимум зусиль, аби допомогти дітям отримати усі ті навички, необхідні для незалежності та самооцінки. Ми не зосереджуємося на тому, чого дитина не може. Спеціалісти Центру вірять у потенціал кожного пацієнта».

Віктор Шакирзян додає, нині підтримки потребують усі, без винятку: і українські військові, і люди, які вимушено переїхали з місця свого постійного проживання, внаслідок повномасштабного вторгнення окупанта, і медики, і пацієнти лікувальних закладів та інших установ. Тож, команда волонтерів продовжує працювати у цьому напрямі та чи не щодня доставляє різноманітні гуманітарні вантажі для потреб тих, хто цього потребує.