Рівненські волонтери доставили гуманітарний вантаж медикам та дітям з особливими потребами

14 листопада волонтери громадської організації “Рівне Разом” доставили гуманітарний вантаж одразу до двох закладів Рівного, а саме у міську лікарню №2 та навчально-реабілітаційний центр “Особлива дитина”.  

Підопічні названих закладів потребували речей, які були в гуманітарному вантажі. 

“Наша головна мета – допомагати усім, хто цього потребує. Адже в нелегкі для країни часи, кожен із нас хоче відчувати підтримку, і знати що він не самотній. В часи повномасштабного вторгнення допомоги потребують не лише військові, які захищають кордони нашої держави, а й цивільне населення, зокрема діти, внутрішньо переміщені особи, пацієнти, які проходять лікування у різних медзакладах. Тому, не зупиняємося, а рухаємося тільки вперед до нашої спільної перемоги”, – зазначив почесний президент ГО “Рівне Разом”, секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Благодійники не припиняють опікуватися медзакладами Рівненської громади. Відтак, цього разу вони доставили гуманітарний вантаж у міську лікарню №2. До складу гуманітарного вантажу входять ліки, різного роду медичне приладдя, зокрема катетери, набори для проведення хірургічних втручань та перев’язувальні матеріали. Усе те, чого найбільше потребують рівненські пацієнти, цивільне населення, яке постраждало від війни, а також військові.

Діти у Рівному їздитимуть на комфортабельних автобусах

“У такому гуманітарному вантажі була величезна потреба. В нашому закладі лікуються, як рівненські пацієнти, так і внутрішньо переміщені особи, а також військові. Усі ці медичні засоби необхідні для нашої лікарні. Я дякую волонтерам ГО “Рівне Разом”, які підтримують нас та дбають про наших пацієнтів. Тим паче, в часи війни, коли будь яка допомога – на вагу золота”, – зазначив головний лікар міської лікарні №2 Рівного Олександр Шегера.

Окрім медзакладу, волонтери ГО “Рівне Разом” доставили допомогу у навчально-реабілітаційний центр “Особлива дитина”. Дітям привезли безліч необхідних для творчості та навчання товарів: олівці, фломастери, зошити, альбоми, пластилін, фарби та багато іншого приладдя для їхнього розвитку.


 “Важливо, щоб кожна дитина мала таке канцелярське приладдя, тоді і корекційні завдання, і виховні заняття є, справді, ефективними. Ми дивимося на різноманіття подарунків: і альбомів, і кольорового паперу, і пластиліну, і олівців, і фломастерів – це означає, що ми можемо творити, – розповіла директорка Рівненського навчально-реабілітаціного центру “Особлива дитина” Ольга Петух.

До слова, від початку російського вторгнення волонтери Громадської організації “Рівне Разом” активно допомагають Збройним силам України. Вони відправляють гуманітарні вантажі у прифронтові міста та села. Надають допомогу тимчасово переміщеним особам, підтримують тих, хто у час військової агресії опинився у скрутних життєвих обставинах. Кажуть, робитимуть це доти, доки буде така потреба.

 

 

%d блогерам подобається це: