Рівненські школярі почнуть новий навчальний рік у дистанційному форматі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Цього року школярі Рівненської громади 1 вересня не повернуться за парти. Навчання стартує в дистанційному форматі. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів начальник міського управління освіти Богдан ТУРОВИЧ.

За його словами, рекомендацію про дистанційне навчання на початку вересня надало Міністерство освіти. Кажуть, існує загроза ракетних ударів від окупантів саме по школам. Водночас запевняють, що очне навчання цього року таки буде, якщо батьки оберуть такий варіант для своєї дитини.  

Ключове питання, яке має бути вирішене для початку навчання в школі – наявність «правильного» найпростішого укриття. У більшості закладів під ці цілі переобладнують підвальні та напівпідвальні приміщення. У жодному закладі ще роботи не завершені, тривають ремонти, ступінь готовності приміщень – різний. 

  • За вимогами ДСНС найпростіше укриття повинне мати вентиляцію, санвузли і певну кількість входів-виходів (щонайменше два) та комфортні умови для перебування учасників освітнього процесу. Наразі у місті лише три школи не мають найпростіших укриттів це ЗОШ №1, ліцеї «Елітар» та «Лідер». Однак рішення знайдено. Учні ліцеїв, за потреби, зможуть переміщуватися в укриття, що є в дитсадку №47, учні першої школи – зможуть скористатися укриттям у обласній художній школі. Ремонтні роботи ще тривають.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Після завершення облаштування укриттів, їх перевірять працівники ДСНС, і лише після цього школи зможуть приймати учнів. Яким буде навчання – мають вирішити в закладах, зважаючи на місткість укриттів та рішення батьків щодо форми навчання. Можливо, діти ходитимуть до школи позмінно, можливо обєднуватимуть учнів із різних класів у один, залежно від форми навчання яку оберуть батьки для своїх дітей. Адміністрація кожної школи ухвалюватиме це рішення по-своєму.