fbpx

Рівненські пластуни отримають нове приміщення для Пластового центру (фото)

У Рівному знайшли нове приміщення для Пластового центру. Про це на своїй сторінці в соцмережі написала заступниця міського голови Марина Кузьмічова. 

Пластовий центр нині знаходиться у напівпідвальному приміщенні на вулиці Соборній, поруч із Рівненським міськвиконкомом. Приміщення, де займаються пластуни зі своїми виховниками нині, замале. Тож торік представники міської влади пообіцяли представникам Рівненської станиці Пласту знайти варіант для розширення площі пластового центру. 
– У кінці 2021 нам вдалося знайти підходяще приміщення (район Ювілейний), – повідомила заступниця міського голови. – Таким чином, дітям, котрі живуть у тій частині міста і мріють стати пластунами, буде зручніше та ближче добиратися на заняття. Крім того, ми заручилися підтримкою депутатів Рівнеради у питанні щодо збільшення штату виховників центру на 5 осіб. Це неодмінно збільшить кількість вихованців Пласту та якість виховання і сприятиме подальшому розвитку пластового руху в Рівному.
Чиновниця оприлюднила фото приміщення, яке невдовзі передадуть під Пластовий центр. Найближчим часом бюджетним коштом тут зроблять ремонт. Аби вже у вересні цього року Дитячо-юнацький Пластовий Центр міста Рівного розпочав свою роботу, – наголосила посадовиця.