fbpx
Рівненські хірурги провели унікальну операцію

Рівненські хірурги провели унікальну операцію

Діліться інформацією з друзями:

Унікальну операцію провели в Рівненській центральній міській лікарні. В Україні відомий тільки один факт проведення такого оперативного втручання, а на заході – це  вперше.

52-річна пацієнтка – дружина військового, як розповіли медики, скаржилася на загальну слабкість, запаморочення, втрату 12 кг ваги за 3 місяці. У жінки було виявлено пухлину правої нирки з пухлинним тромбом у порожнистій вені.

Як йдеться на фейсбук-сторінці медзакладу, 24 травня жінка звернулась у відділення ургентної хірургії центральної міської лікарні за консультацією. Лікар-хірург онколог Тарон Альбертович Налбандян спільно з колегами вирішили провести потрібну операцію лапароскопічно!

До виконання такого оперативного втручання команда фахівців готувалась і фізично, і налаштовувалась морально. Усе необхідне обладнання було наявне. Команда медиків, до складу якої ввійшли хірург-онколог Т. Налбандян, лікар-хірург О. Данильчук, лікар-анестезіолог А. Огінський та операційна сестра медична Т. Геєнко, 28 травня пацієнтці провели лапароскопічну нефрадреналектомію з венакаватромбектомією.

Уже наступного дня жінка почала рухатись вільно по відділенню, пити та харчуватися. Загальний стан хворої з кожним днем поліпшувався. Виписали пацієнтку на 5 добу в задовільному стані. Унікальну операцію провели в Рівненській центральній міській лікарні.