fbpx

Рівненські енергетики придбали форму для військових

Десять комплектів військової форми на загальну суму 22 тис. грн придбали та передали зведеному загону ЗСУ від ПрАТ «Рівнеобленерго», повідомили з підприємства.

Відомий рівнянин, солдат-кулеметник Ігор Мічуда подякув енергетикам за підтримку.

– Щоденний внесок колективу ПрАТ «Рівнеобленерго» у наближення перемоги – це не лише цілодобова робота для забезпечення стабільного функціонування енергосистеми області, а й допомога нашим захисникам транспортом, оргтехнікою, військовою амуніцією та аксесуарами, підключенням до електромереж військових об’єктів, – наголосив голова правління товариства Сергій НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Лише у липні 2022 року на потреби ЗСУ Рівнеобленерго спрямувало коштів та матеріальних цінностей на суму майже 700 тисяч гривень. Загалом з початку повномасштабної російської військової агресії сума допомоги ПрАТ «Рівнеобленерго» склала майже 13 млн. грн

Допомога ЗСУ групи компаній «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна», яка об’єднує в єдиній системі управління п’ять енергорозподільчих підприємств-операторів, серед яких і «Рівнеобленерго», перевищує 60 млн. грн. На підприємствах під управлінням компанії працює понад 11 тис. працівників.