fbpx
Рівненські атомники

Рівненські атомники конвертують кошти в допомогу ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

Рівненські атомники усі волонтерські справи активно перенесли у 2023.

Команда волонтерів РАЕС  завдяки єдності колективу продовжує забезпечувати українських захисників усім необхідним відповідно до їхніх запитів. З серпня минулого року в межах акції «Я допомагаю ЗСУ» рівненські атомники працівники електростанції разом зібрали 9 млн 205 тис. грн. Лише у листопаді відрахування 3% від посадових окладів склало 2 374 766, 08 грн. Згідно зі звітом волонтерської групи підрозділам ЗСУ, НГУ, ТРО у грудні 2022 р. за ці кошти придбано: 13 бензинових генераторів потужністю 3 кВт і 2,5 кВт; сім тепловізорів та п’ять далекомірів; одинадцять біноклів; смартпульт до дрона; 22 рації; п’ять зарядних станцій; дві портативних електричних станції; Starlink; три автомобілі; по 30 рюкзаків та спальників; спанбонд для виготовлення маскувальних сіток і «кікімор». Також кошти спрямовувалися на ремонт автомобілів, закупівлю гуми, запчастин та пального.

Генеральний директор РАЕС Павло Ковтонюк та його заступник з персоналу Богдан Шмигельський особисто взяли участь у зустрічі з військовими та волонтерами, які доставлять захисникам закуплене обладнання та авто. Водночас, представники військових підрозділів передали для атомників Подяки за патріотизм, активну громадську позицію, вагомий внесок у розбудову Збройних Сил України. Приємним подарунком став прапор з підписами та побажаннями. 

Як зазначив Павло Ковтонюк, цей прапор символізує зв’язок працівників та волонтерів Рівненської АЕС із гордістю нашої нації – українськими воїнами, нашими друзями, колегами: «Наша спільна боротьба з окупантом триває. Ми розпочинаємо новий етап збору коштів у межах акції «Я допомагаю ЗСУ». Не зупиняймося! Все буде Україна

Окрім перерахування коштів у межах акції «Я допомагаю ЗСУ», підрозділи електростанції об’єднуються та виготовляють різноманітні харчові продукти тривалого зберігання, плетуть маскувальні сітки та костюми, закуповують та передають транспорт та речі для військових.

«Вдячний працівникам, волонтерам за допомогу. Ми особисто побачили як зібрані кошти конвертуються у високотехнологічне та дороговартісне обладнання, в боєздатність захисників та нашу Перемогу. Це той мінімальний вклад, що ми можемо зробити для підтримки ЗСУ. І надалі оперативно реагуватимемо на потреби військових, адже лише об’єднавшись, ми зможемо досягти головної цілі», –  наголосив заступник генерального директора РАЕС з персоналу Богдан Шмигельський.

Кожен з нас складає частинки маленького пазла, наближаючи Перемогу щодня та щогодини. Наша допомога дуже потрібна воїнам ЗСУ, ми всі працюємо на Перемогу!

Віта Нишкалюк Фото Надії Тимофєєнко