Рівненські атомники готуються до зими

Діліться корисною інформацією з друзями:

На об’єктах Рівненської АЕС триває активна підготовка обладнання та персоналу задля забезпечення надійної роботи енергоблоків в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2022-2023 років.

Це важливо для сталої роботи всієї енергосистеми, так і для міста-супутника РАЕС, оскільки тепло- та водозабезпечення міста Вараш та села Заболоття здійснює електростанція.

Програма підготовки до роботи в ОЗП 2022-2023 років передбачає виконання низки організаційно-технічних заходів. До них належать підготовка технологічного та електротехнічного обладнання, трубопроводів і арматури, внутрішніх систем опалення, тепловодопостачання, вентиляції, освітлення, підземних комунікацій, засобів пожежогасіння й транспорту, а також роботи з теплоізоляції, скління і відновлення покрівель споруд підприємства.

Крім того відбувається інструктажі персоналу та протиаварійні навчання.

Як прокоментувала хід підготовки провідний інженер групи виробництва виробничого відділу виробничо-технічної служби РАЕС, усі роботи проводяться за графіком: «У більшості заходів термін реалізації ще не настав. Наразі у повному обсязі виконано понад 20%. Майже на третину реалізовано заходи щодо підготовки об’єктів соціальної інфраструктури. Виконано понад половину запланованих заходів із ремонту покрівель й скління віконних рам та на понад 40% заходів із заміни теплоізоляції».

Також фахівцями РАЕС здійснено перевірку робочого стану системи оповіщення про пожежу у приміщеннях, надійності кріплень та працездатність вуличних гучномовців системи оповіщення та готовності систем зв’язку та засобів диспетчерсько-технологічного керування.

Прес-центр РАЕС.