fbpx
Рівненська освітянка з українським серцем святкує ювілейну дату

Рівненська освітянка з українським серцем святкує ювілейну дату

Діліться інформацією з друзями:

Найкраща робота – та, яка робить тебе.
(Мирослав Дочинець)

Що допомагає людині створити її найкращу історію – долю? Батьки з їх безумовною любов’ю та мудрістю? Земля, яка народила й надихає? Учителі-наставники? Люди, які зустрічаються на твоєму шляху? У долі нашої героїні багато Божого промислу, адже, як стверджує вона сама, Господь дарував їй найкраще: мудрих Батьків і Людей на життєвих стежках, гарну родину й улюблену роботу. Можна і треба додати інше в її історію: розумна, наполеглива, сильна, переконлива, творча, ця дівчина із поліського села вишивала свою долю сама. Сьогодні життя цієї жінки –  це полотно успішної людини з українським серцем і щирою душею.

Катерина Іванівна Сичик народилася в селі Глибочок у мальовничому Березнівському краю. І донині вона згадує батьківську хату, стежка до якої вже заросла густими споришами, але рідна сторона зігріває серце жінки світлими спогадами. І сьогодні Катерина Іванівна часто цитує свого батька, чиї слова сповнені отої сільської життєвої мудрості, що вражає не менше, ніж афоризми мудреців. Він навчив її читати Святе Письмо і любити книжку, тому в сільській бібліотеці нею було прочитано все найцінніше.

А потім були студентські роки в Дубенському педучилищі і в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, учителювання в сільській школі. Служінню освіті Катерина Іванівна ніколи не зраджувала, тому вчительська доля впевнено вела її до освітянських вершин, а інша, жіноча,  – подарувала люблячого чоловіка й материнське щастя. Молода сім’я Сичиків, переїхавши до Рівного, збудувала тут затишне сімейне гніздечко, яке з роками наповнилося щебетанням дітей та онуків. Ірина і Юрій – справжня мамина гордість, а Марійка, Матвійко і Мирончик – то найбільша любов бабусі.

Сьогодні вона щаслива жінка, успішний управлінець, відома громадська діячка, але цей статус – це десятиліття сімейних турбот та освітянської праці – від учительки та заступника директора в Рівненській школі № 23 до завідувачки методкабінету й заступниці начальника міського управління освіти. У Рівненській освіті Катерина Іванівна Сичик – знакова особистість, адже в команді однодумців створювала нову освітню мережу в 90-их, вносила дух українства у виховну систему через програми розвитку й масштабні патріотичні проєкти, через уроки духовності й християнської етики. І сьогодні освітяни йдуть до неї за мудрою порадою і цінують її людяність, дієвість, справжність. Звання «Відмінник освіти України», «Гордість міста», «Жінка року», Заслужений працівник освіти, медаль «Будівничий України»  – заслужені визнання.

Та найбільша її гордість – міст між Освітою і Просвітою, який будує натхненно і з любов’ю, бо в цих словах не тільки спільний корінь, але й місія: нести світло, знання в наш спільний Український дім. Громадська організація «Просвіта», яку Катерина Іванівна Сичик очолює вже майже два десятиліття, є невід’ємною частиною її духовного життя. Завдяки патріотичним ініціативам пані Катерини просвітянський рух у Рівному став силою, що пробуджує та об’єднує, бо головна просвітянка міста (так з любов’ю її називають однодумці) не тільки невгомонно  генерує ідеї, а й невтомно знаходить усі необхідні ресурси для їх втілення. Заради України, задля Перемоги!

Людське життя невпинно летить, приносячи досвід і ювілейні дати. Катерина Іванівна Сичик перед своїм Днем Ангела має іншу, найважливішу дату в житті – день народження. Цьогоріч мудра наставниця не одного покоління освітян і натхенниця просвітянського руху святкує ювілейну дату. І хоча відчути радість від гарних подій через війну ми по-справжньому  не можемо, бажаємо нашій дорогій іменинниці насолоджуватися найкращою річчю – життям. Зичимо їй міцного здоров’я і духовних сил на многая літа! Натхнення вам, Катерино Іванівно,  нових ідей і проєктів, шляхетних просвітянських справ на славу Богу й Україні!

З найщирішими побажаннями колектив
Управління освіти виконавчого комітету
Рівненської міської ради


Катерина Іванівна СИЧИК – заступниця начальника управління освіти Рівного, голова Рівненського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка – святкує свій славний ювілей.

Катерино Іванівно!

Колектив Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Рівне щиро вітає вас із ювілейною датою! Цінуємо вашу професійність і підтримку! Любимо за креативність та ідейність!
Здоров’я, родинного затишку, нових освітянсько-просвітянських проєктів, натхнення, окрилення, однодумців, Божих благословінь! Миру й Перемоги!

З повагою працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради