fbpx

Рівненська нетканка має підшефну футбольну команду

Діліться інформацією з друзями:

Напередодні Дня працівників легкої та текстильної промисловості відбулася презентація дитячої команди «Феномен» з футбольної академії «Легіон», над якою Рівненська фабрика нетканих матеріалів взяла шефство. Для юних спортсменів пошили футбольну форму корпоративних біло-блакитних кольорів з логотипом підприємства, організували солодкий стіл та фотосесію.

А вже у неділю, на Трійцю, новостворений клуб ФК «Феномен» (назва походить від абревіатури ФНМ – Фабрика нетканих матеріалів) взяв участь у другому обласному турнірі Veres Junior Cup для дітей віком до 10 років, організованому вболівальниками НК «Верес» за підтримки клубу «Верес». У цих змаганнях беруть участь кращі футбольні академії Рівного – «Олімп», «Лідер», «Динамо Фемелі», ДЮСШ «Верес» та інші. Запрошена була також команда з Костополя.

На жаль, «Феномену» у фінал турніру вийти не вдалося. Вирішальною для біло-блакитних стала перша гра, в якій вони поступилися ДЮСШ «Спартак» з мінімальним рахунком – 0:1. У наступних двох поєдинках «феноменівці» розгромили «Стандарт» з рахунком 4:0 та у рівній боротьбі поступилися майбутньому переможцю – «Лідеру» (1:2). Прикро, що «Феномену» не вдалося зачепитися за призове місце, бо по грі хлопці нічим не поступалися своїм суперникам.

Відтак переможцем турніру став «Лідер», друге місце посіли юні футболісти з Костополя, а третє – «Динамо Фемелі».

Пряма мова

Богдан ГАПЯК, заступник голови Наглядової ради ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів».

– Ми надаємо дуже великого значення розвиткові спорту в місті, особливо – дитячого. Тож намагаємося підтримувати його в силу можливостей нашої фабрики. Напевно, багато рівнян пам’ятають баскетбольний клуб «Пульсар», який був дітищем для мене і мого бізнес-партнера Віктора ПрищепИ. Останніми роками постійно надаємо фінансову підтримку НК «Верес», БК «Рівне», рівненському спідвею. Але в пріоритеті, як уже казав, дитячий спорт. Адже хочеться, щоб дітям було чим займатися, аби вони вели здоровий спосіб життя. Адже вони – майбутнє нашого спорту, нашої нації.

Дуже радий, що у «нетканки» з’явилася своя дитяча футбольна команда. Адже дітки боролися на турнірі не тільки за себе, а й за честь нашого підприємства. Тим більше, що день проведення турніру співпав з нашим професійним святом. Це для нас така реклама, ви собі не уявляєте! І нічого страшного не трапилося, що хлопці не виграли турнір. Головне – як вони чудово грали! Перший млинець часто буває глевким. Тож успіхи до нас ще прийдуть! Ось побачите.