У серпні «Рівнегаз Збут» повернув клієнтам 8 млн грн.
ТОВ «Рівнегаз Збут» вже здійснило 29150 фінансових операцій з повернення грошей побутовим споживачам. Загальна сума перевищує 85 млн грн. Ці кошти вже на рахунках колишніх клієнтів компанії, які звернулись до постачальника із заявою на повернення переплат за природний газ, повідомляють на підприємстві.
У компанії наголошують: повернення переплат триває, виплати дотримуючись черги здійснюються щоденно. Останні місяці спостерігається позитивна динаміка. У серпні спеціалісти компанії опрацювали 3652 заяви, повернувши клієнтам 8 млн грн.
Водночас ТОВ «Рівнегаз Збут» нагадує, що побутові споживачі, які досі не сплатили борги за газ, використаний до травня 2022 року, повинні їх погасити. У випадку якщо споживач порушив строки проведення оплат, не сплачує добровільно за отримані послуги та не реагує на попередження, постачальник використає своє право стягнути газовий борг через суд.
О
- Жменя волоських горіхів зранку дають заряд бадьорості на цілий деньЗгідно з новим дослідженням, молоді люди, які з’їдали жменю волоських горіхів під час сніданку, мали швидшу реакцію та підвищення продуктивності пам’яті через кілька годин після сніданку. Результати дослідження підтверджують, що волоські горіхи є продуктом, який покращує роботу мозку.