Рівненська фабрика нетканих матеріалів оголошує фотоконкурс “ФеНоМенальне Рівне-2020”

Мистецький захід, започаткований «нетканкою» у минулому році, мав неабиякий успіх. На суд журі торік було подано 117 світлин 40 авторів не тільки з Рівного, а зі Здолбунова, Київської області та Криму.

У цьому році з’явилася новинка: замість кваліфікаційних категорій (професіонали, аматори, діти) запроваджено три різні номінації – «Рівне – моє місто», «Самобутній Північний» і «Нетканці» – 50 років». Останню ввели невипадково, адже організатор конкурсу цьогоріч святкує півстолітній ювілей. Участь у ній можуть взяти працівники та ветерани фабрики, а також рівняни, чиї світлини будуть присвячені історії «нетканки», її людям, виробництву, продукції. Двері фабрики на час проведення фотоконкурсу будуть відкритими для усіх бажаючих.

Разом з тим, залишиться також номінація «Приз глядацьких симпатій». Конкурсні світлини виставлятимуться на сторінці фабрики у Facebook, де всі охочі зможуть підтримати вподобані роботи своїми «лайками». Той з авторів, чия фотографія набере найбільше вподобань, і стане переможцем номінації.Прийом конкурсних знімків триватиме з 15 квітня по 5 червня 2020 року. Усі переможці отримають цінні призи. Нагородження планується на 14 червня, на традиційне свято вулиці Фабричної – «Мануфактура-2020». Втім, організатори зауважують, що дедлайн прийому конкурсних робіт і нагородження переможців можуть бути перенесені на пізніший термін, якщо свої корективи внесе карантин.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Рівненської фабрики нетканих матеріалів http://netkanka.com.ua/fotokonkurs-fenomenalne-rivne/.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: