fbpx

Рівненщину з робочою поїздкою відвідав Міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт

Діліться корисною інформацією з друзями:

Разом із головою Рівненської ОВА Віталієм Ковалем відвідали Рівненський ліцей №26 – навчальний заклад спортивного спрямування.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

В ліцеї працює відділення фехтування, тренером якого є майстер спорту України міжнародного класу Станіслав Конопацький. Тут займаються 30 дітей, які вже двічі брали участь у змаганнях на чемпіонаті України.

Міністр молоді й спорту України Вадим Гутцайт роздає автографи (фото: Рівненська ОВА).

Сам Міністр молоді й спорту Вадим Гутцайт є олімпійським чемпіоном з фехтування. Він був одним з ініціаторів створення такої школи у Рівному.

«Рівненщина – це колиска спорту. В нас є дуже багато олімпійських та паралімпійських чемпіонів та призерів, хороших спортсменів на рівні майстрів спорту міжнародного класу, які є достойними громадянами України. А сьогодні на Рівненщині зароджується нова школа фехтування. Впевнений, що за декілька років і тут матимемо перших чемпіонів. Адже саме в таких простих шкільних спортзалах і народжуються олімпійські чемпіони», – зауважив Віталій Коваль.

 

…і трохи про фехтування від міністра (фото: Рівненська ОВА).

На головній світлині: Віталій Коваль (по центрі) і Вадим Гутцайт (справа) відвідують Рівненський ліцей №26 (фото: Рівненська ОВА).

Читайте також: Війна забрала життя воїна з Рівного Павла Федчука