fbpx

Рівненщина співпрацює із програмами ООН для підтримки переселенців

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині продовжують підтримувати переселенців. Обласна влада залучає для цього різні ресурси й налагодила співпрацю з міжнародними організаціями.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Як повідомляють у Рівненській ОВА, її начальник Віталій Коваль разом із профільними заступниками зустрівся із головою Львівського офісу Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) Еллен Крамер.

Всесвітня продовольча програма (ВПП) – одна з найбільших гуманітарних агенцій ООН, яка активно допомагає українцям із перших днів війни. ВПП надає підтримку харчовими продуктами, а також має програму грошових виплат для внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення. Також є партнером ініціативи Олени Зеленської та Міносвіти щодо покращення харчування для дітей у школах.

Віталій Коваль наголосив на важливості співпраці регіону з Всесвітньою продовольчою програмою, особливо у двох напрямах.

«Це оплата роботи людей, які працюють у спеціальних закладах, де розміщенні ВПО. А також допомога у соціалізації та інтеграції переселенців у громаду через працевлаштування. Мова йде, зокрема, про проведення курсів, завдяки яким відбуватиметься розвиток малого та середнього бізнесу Рівненщини», – зазначив Віталій Коваль.

Важливим є і той факт, що майже всю продукцію ВПП закуповує в Україні та співпрацює з місцевими виробниками хліба. Тож очільник області закликав Еллен Крамер підтримати виробників Рівненщини, враховуючи потенціал регіону.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль і голова Львівського офісу Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) Еллен Крамер.

Фото: Рівненська ОВА.

Читайте також: В облгазах, які належать Дмитру Фірташу, сьогодні проходять масові обшуки