fbpx

Рівненщина прощалася із трьома Героями

У Костополі, селах Озерці та Зносиці провели в останню путь хоробрих захисників, які боронили незалежність нашої країни і віддали націніше, що мали — життя.

29-річний Василь Колода з села Озерці з перших днів став на захист держави, адже вже мав військовий досвід – з 2014 року боронив Україну. Воював у складі розвідроти, побував в найгарячіших точках воєнних дій: Макарові, Ізюмі, Миколаєві, Бахмуті, Василькові. Вірний військовій присязі, загинув 28 червня в результаті ворожого обстрілу в районі Спірного Донецької області.

50-річний захисник Сергій Матвійчук з Костополя загинув 18 червня в районі Лисичанська. Він був дбайливим батьком – виховував трьох дітей: двох дочок та восьмирічного сина. Не так давно влаштувався на ТОВ «Українські лісопильні». Змолоду Сергій служив на флоті і дуже пишався званням моряка, та коли настав час, без вагань пішов на фронт піхотинцем.

У боях під Луганськом загинув 34-річний уродженець села Зносичі Михайло Леончук. З перших днів війни Михайло служив у територіальній обороні міста Сарни, потім проходив підготовку на одному з військових полігонів, а згодом виконував бойове завдання на території Луганської області. росія забрала у батьків сина, у дружини – чоловіка, у двох маленьких діток – турботливого батька.