Рівненщина і Волинь отримали кваліфікованих фінансистів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Підготовка кваліфікованого робітника за 1 місяць – найоптимальніший термін, якого прагнуть роботодавці. І саме стільки на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ за напрямом «Комп’ютеризований  бухгалтерський  облік» навчаються фінансисти.

Скеровані на навчання Рівненським міським центром зайнятості, Березнівською, Гощанською, Костопільською, Рівненською районними філіями Рівненського обласного ЦЗ та Ковельським міськрайонним ЦЗ Волинської області, безробітні впевнено опанували сучасні бухгалтерські програми. Це важливий досвід та знання, адже роботодавці прагнуть працевлаштовувати саме кваліфікованих бухгалтерів. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Сучасні програми бухгалтерського обліку стали доступними та адаптованими до навчальної програми: у закладі освіти обладнані спеціалізовані комп’ютерні класи та діє сучасна автоматизована програма, що дозволяє слухачам протягом курсу відпрацьовувати вміння та навички у середовищі віртуального підприємства з вивченням бухгалтерського обліку.                                                                                                        На підсумковому занятті випускниці поділилися, що суттєво підвищили рівень своїх знань, а отже відмінно впоралися із обліком касових і банківських операцій, розрахунками з підзвітними особами, веденням початкових залишків, довідником-номенклатурою, обліком надходжень і реалізації товарно-матеріальних цінностей, обліком заробітної плати, формуванням звітності та іншим. Вони навчились створювати первинні бухгалтерські документи, аналізувати проводки і формувати звітність.

Прослухавши відповіді слухачок, викладачка Лариса Середюк та заступниця директора закладу освіти Оксана Зигалова, зауважили, що важко виділити кращих, адже вся група впродовж місяця була активною, відповідальною та вмотивованою і продемонструвала високий рівень підготовки. Варто, на думку педагогів, виділити слухачку із Гощанщини, котра прийшла на навчання, маючи досвід роботи економісткою. Вона не зналася на бухгалтерії, проте бажання опанувати затребувану професію допомогло подолати перші труднощі. І вже наприкінці навчання жінка нарівні з одногрупницями успішно склала іспит.

За успіхи у навчанні та за результатами підсумкового заняття бухгалтери отримали посвідчення про професійну освіту.

«Знайомі кличуть на роботу за кордон, проте нам подобається працювати в Україні, і ми шукатимемо нові місця роботи в межах своєї держави», – поділилися кваліфіковані фінансисти.