Рівненський підприємець вважає, що економічну кризу треба розглядати як можливість для нових починань

Діліться корисною інформацією з друзями:

Життя багатогранне і цікаве. Цікаве ще й тим, що маємо можливість жити поруч із людьми, які, не афішуючи, не роблячи голосних заяв, роблять добрі справи. Саме таким виявився рівнянин Руслан Цикалюк, керівник компанії «Electrum Rivne», який у прямому і переносному значенні цього слова несе людям світло.

– Пане Руслане ваш девіз: «Все – від розетки до лампочки», який вивішено на приміщенні підприємства «Electrum Rivne», багатьох бентежить. Але тільки не тих, хто вас знає, як чоловіка тверезої думки та веселої вдачі. Аж раптом таке рішення – йти на вибори, балотуватися у депутати Рівненської обласної ради з політичною партією «За майбутнє». Чому обрали саме цю політичну силу, що вас спонукало йти у політику?

– Думаю, погодитеся: говорити про вибори не просто. Кожен із тих, хто йде на виборну посаду, має своє бачення і розуміння. Мені довго довелося бути у вирі подій, які сколихнули країну – Майдан Гідности, українсько-московська війна. Бути осторонь цих подій, вважаю, неприпустимо. Допомагав, чим міг. Проте, бачу, прийшов час самому долучитися до змін у місті та краї. Коли відчув, що, будучи в силі, можна впливати на прийняття рішень з життя земляків, прийшла пропозиція йти на вибори від партією «За майбутнє». Йти на вибори – для мене виважене та дуже відповідальне рішення. Саме тут знайшов багато однодумців, тих, які готові працювати за різними напрямками господарки в області.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Пане Руслане, говорити про вибори можна багато, проте, що, на вашу думку, потрібно зробити вже?

Найперше: запровадити модель, яка дасть планований, інвестиційно потужний та гармонійний результат економічного та соціального росту міста Рівного та навколишніх громад. При цьому нагальною є проблема зменшення земельних ресурсів, нераціональне та некомплексне використання наявних територій, відсутність важливих елементів самодостатнього розвитку через, що населені пункти різко втрачають перспективи розвитку, падає інвестиційна привабливість, відчувається брак місця під будівництво об’єктів, які мають наповнювати бюджет. Потрібно узгодити і допомогти співпраці міста і села.

– Пане Руслане, знаючи вас, зовсім не дивно, що ваша благодійна діяльність про яку вже згадували така різностороння…

– Знаєте, з 2014 року я систематично допомагаю Українській армії на Донбасі. На жаль, не вся допомога доходить за призначенням. Отож, дякуючи Богу, на моїй життєвій дорозі стрівся відомий волонтер Віктор Федоров, який практично щомісяця збирає та доправляє допомогу на схід. Щоб зрозуміти потреби вояків скажу: з фронту нам дають список необхідного, у якому все – від шкарпеток до гайок. Це ті реалії, про які щодня ми маємо говорити та намагатися вирішити.

На мою думку, дуже важливо підтримувати обдаровану молодь, особливо спортсменів. Ці працьовиті та цікаві люди, потребують нашої постійної уваги та підтримки. Саме тому й підтримую  громадську організацію “Рівненська обласна федерація Тайського боксу «Муай Тай», команди Pradjat у виїздах на чемпіонати України, чемпіонати Європи та світу.

– Рівне, вважаєте, потребує змін?

– Неозброєним оком видно проблеми міста, зрештою, як і всіх міст України – паркування авто, освітлення вулиць, доріг, зливні каналізації… Усе потребує нагально втручання. Масштабною є проблема щодо знищення газонів та зелених куточків міста під автостоянки та торговельні точки. І тут потрібно наводити порядок, залучити громадськість, розумних та активних людей.

– Пане Руслане, ви спілкуєтеся із клієнтами. Як гадаєте, ситуацію в області змінити можна?

– Знову ж лише з однодумцями. Працюючи з клієнтами, які хочуть мати світло і тепло в себе вдома, на роботі, на відпочинку, маю можливість не лише спілкуватися і переконувати в доцільності того чи іншого пропонованого продукту, а й розумного узгодження позицій. Це складно, але – реально. Маю тверде переконання, що економічну кризу, яка охопила світ і Україну, завжди потрібно розглядати як можливість для розвитку та період для нових починань. Важливо не упустити момент. І вкрай важливо не опустити руки, а налагодити тісну взаємодію між місцевою владою, бізнесом, громадянським суспільством. Тоді Рівне, область матиме величезну кількість передумов для відкриття нових галузей та розквіту.  Досить існувати! Час жити!

Розмову вів Сергій МАТВІЙЧУК