fbpx

Рівненський майстер східних мистецтв застерігає від лихослів’я

Діліться інформацією з друзями:

Вчені довели: люди, які матюкаються, вкорочують собі віку через всілякі хвороби, раптову смерть та інші біди. Лихослів’я так глибоко вкоренилося у наше повсякденне життя, що більшість із нас вже не звертає увагу навіть на відбірну нецензурщину, що лунає з вуст підлітків. Матюкаються всі (від дітей до літніх людей) і всюди: на вулицях, на роботі, у навчальному закладі, на базарі, вдома тощо. Та, мабуть, мало хто знає, якої шкоди він собі цим завдає.

В інституті квантової генетики вчені протягом трьох років проводили дослідження, метою якого було виявити вплив слова на людину. Вчені зафіксували, що нецензурні слова спричиняють мутагенний ефект, який за впливом аналогічний радіаційному опроміненню, а також руйнує хромосоми. Через це виникають хвороби – фізичні та психічні. Більш популярно про це у розмові з журналістом «7 днів» розповів відомий рівненський майстер східних бойових мистецтв, мислитель Віктор Сидорович.

– Вікторе Івановичу, як нецензурні слова впливають на людину?

Походження слова «мат»

– Давайте почнемо з того, що означає «мат». Це перське слово, що перекладається, як «смерть». Звідси й таке поняття у шахах, як «мат». Тобто, смерть короля.

А тепер розглянемо енергетичний і психологічний аспекти лихослів’я. Що криється за матюком? Однозначно – ненависть. І насамперед, до самого себе, як зрештою, й до всього світу. За ненавистю, у свою чергу, стоїть страх. Це базова енергія біологічного тіла, сутність якої зводиться до того, щоб нищити себе, або собі подібне. Тобто біологія існує лише тому, що поїдає біологію. Або ж, як висловився кіногерой американського фантастичного фільму «Живий» («Alive»): «Життя живиться життям». Відтак страх – базова енергія біологічного тіла.

– Ви хочете сказати, що той, хто матюкається, сам себе убиває?

– Так. Людина, яка лихословить, ніколи не буде щасливою. Її обсядуть різні хвороби, котрі вкоротять їй віку. Чому? Бо, як стверджує доктор біологічних наук, засновник хвильової генетики Петро Петрович Гаряєв, матюк руйнує хромосоми людини. А хромосоми – це спресована ДНК. Тобто, наш біологічний код. Цю версію своїми експериментами підтвердив японський дослідник Масару Емато, який довів, що вода (зауважу, людина на 72-80 відсотків складається з води) має здатність сприймати інформацію від навколишнього середовища.

Основний метод його доказів полягає у впливі на воду вимовленими і написаними словами. Масару Емото провів дослідження з рисом і отримав незаперечні результати. Він брав три посудини із залитим водою рисом. Протягом місця щодня підходив до двох. Одній із них казав: «Я тебе люблю», іншій – «Ти дурень». А до третьої взагалі не підходив. Через місяць рис у першій банці забродив, і перетворився на саке (японська горілка, – авт.). Тобто розпочалася життєва біологічна активність. Рис у другій банці, до якої він промовляв: «Ти дурень», почорнів. А в третій банці, до якої дослідник взагалі не підходив, згнив.

Чи може слово зцілити?

– Виходить, слово справді може вбити, а може й зцілити?

– Рис – це біологічна структура, білок. Щоб дати відповідь на те, як він реагує на слова, треба з’ясувати, що таке слова. Це – образи. Білок образів не розуміє, він реагує на звукову вібрацію. Матюк створює низькочастотну, негативну вібрацію, яка руйнує біологію.

Негативний вплив лихослів’я кожен із нас не раз відчував на собі. Для прикладу, коли їдете в тролейбусі й чуєте, як хтось висловлюється матюками. Ви відразу ж відчуваєте себе некомфортно, бо потрапляєте в загубне середовище, отруєне лихословом. Мало того, що той, хто матюкається, сам себе вбиває, він ще неабиякої шкоди завдає всім оточуючим. Адже вони потрапляють під вплив негативної вібрації, яка починає нищити їхні хромосоми.

– Цікаво, чому більшість матюків асоціюються зі статевими органами?

– Це пов’язане з біологією, і насамперед, із дітородною функцією. Адже біологія, повторюся, базується на страху. Будь-яка біологічна істота боїться не вижити, бути з’їденою, не створити сім’ї, померти і т.д. Все це – тваринні інстинкти, в основі яких лежить страх. Тому з такою ненавистю промовляються деякі слова, які у брутальному вигляді уражають дітородну функцію. Тобто проклинають біологічну структуру, з якої самі й складаються. Усі чули ствердження «клянуся». Тобто, «кляну себе».

Отож, у спілкуванні варто повсякчас пам’ятати повчання Ісуса Христа, який казав, що людину оскверняє не те, що входить в її вуста, а те, що з них виходить. Звідси й висновок: всяке погане слово – це реальна небезпека для людини, ба, навіть для середовища.

Спілкувався Василь ГЕРУС

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»