Рівненських ветеранів попереджують, що прострочену довідку необхідно поновити

Діліться корисною інформацією з друзями:

Це треба зробити, щоб отримати послуги санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації для ветеранів війни з числа учасників АТО/ООС і постраждалих учасників Революції Гідності.

Для взяття на облік для отримання послуг санаторно-курортного лікування учасникам АТО/ООС (які демобілізовані і не перебувають на військовій службі) слід подати до УПСЗН заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою 070/о, копію пільгового посвідчення, копію військового квитка та копію документа, що підтверджує безпосередню участь особи в АТО/ООС. Направлення на санаторно-курортне оздоровлення здійснюється у відповідності до рекомендованого профілю лікування в порядку черговості, згідно з укладеними тристоронніми договорами. За результатами санаторно-курортного лікування УПСЗН на підставі актів наданих особі послуг проводить відшкодування коштів санаторно-курортним закладам у розмірі, що не перевищує розміру встановленої граничної вартості путівки.
За ветеранами війни, які перебувають на обліку, але не отримали санаторно-курортне лікування в поточному році, зберігається право на забезпечення цих послуг на наступний рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою 070/о, якщо строк дії попередньої закінчився (зазвичай довідки видаються медичними закладами на 1 рік). Рекомендуємо не зволікати та своєчасно поновлювати медичні довідки.


7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Чорнобильці у Рівному самі можуть обирати заклади для оздоровлення

Рівнянка через ЗМІ змогла повернути додому чоловіка


Крім того, учасники АТО/ООС (військовослужбовці та демобілізовані), постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання послуг психологічної реабілітації. Щороку управління здійснює відбір суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затверджує їх перелік та оприлюднює дану інформацію. Для проходження психологічної реабілітації зазначеним громадянам слід звернутись в УПСЗН із заявою, копією пільгового посвідчення і копією документа, що підтверджує безпосередню участь особи в АТО/ООС.
З питань отримання детальної інформації щодо санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації учасників АТО/ ООС і постраждалих учасників Революції Гідності звертайтесь в управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому

за тел. 266780.

Ганна ДУДНИК, начальник відділу по роботі з учасниками АТО/ООС та членами їх сімей