fbpx

Рівненські поліцейські рятують життя і допомагають народжувати

Діліться корисною інформацією з друзями:

Друзі, мабуть, ви пригадуєте історію, коли наші патрульні допомогли молодому подружжю як найшвидше потрапити в пологовий?

Ось тут про цю подію писав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький https://www.facebook.com/Bilosh/videos/10221349391356819/

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Автомобіль батька патрульні зупинили через перевищення швидкості, але все завершилось щасливо — жінку, в якої почались перейми, оперативно супроводили до медичного закладу, де вона народила сина через кілька годин.

Сьогоднішня історія теж дещо схожа, єдине — тут батько і мати везли дитину на термінову операцію до столиці.Водія зупинили, адже прилад TruCam показав значне перевищення швидкісного режиму. Однак, оцінивши ситуацію, поліцейські вирішили не складати адмінматеріал. У салоні вони побачили маму з маленькою дівчинкою у важкому стані. За хвилину патрульні передали усім постам на Рівненщини, а також колегам на Житомирщині та Київщині прохання не затримувати автомобіль, щоб не витрачати дорогоцінні хвилини.

Ми щиро бажаємо родині щасливо дістатись і тримаємо кулачки за здоров’я маленької пасажирки.

А коли вона одужає — чекаємо її до нас в гості!

За повідомленням https://t.me/rivnepatrolpolice

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram