Рівненські перукарі навчаються і під час карантину

Діліться корисною інформацією з друзями:

Майбутні перукарі вдосконалюються та демонструють досягнення не дивлячись на карантин.Вони досягають значних професійних успіхів під час дистанційного навчання.

Отож, про перукарів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Направлені на навчання до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Рівненським міським центром зайнятості, Здолбунівською, Костопільською, Млинівською, Рокитнівською, Рівненською районними та Острозькою міськрайонною філіями Рівненського обласного центру зайнятості, а також Коростишевською РФ Житомирського ОЦЗ, Ковельським міськрайонним ЦЗ та Славутською МРФ Хмельницького ОЦЗ, безробітні активно та натхненно опановують професію «Перукар (перкукар-модельєр)». Пройдені до оголошеного карантину матеріали, а також заняття, семінари, лекції, лабораторні – в режимі онлайн дозволили слухачам отримати необхідні знання, аби самостійно (під дистанційним керівництвом педагогів) виконувати той чи інший вид перукарських послуг.

Викладач Анна Зотік відзначає:

«Я вражена завзятістю і старанністю цих дівчат і надіюсь, що у них велике майбутнє! Вірю, у перукарській справі усі вони досягнуть успіхів».

І направду, ця команда закохана в перукарство, любить свою роботу і наполегливо вчиться за будь-яких обставин!
За словами викладача, онлайн навчання передбачало тематичні лекціі, лабораторні заняття засобами Скайп зв’язку та на сервісі Твіттер. Заняття відбувалися кожного дня: обговорювали теми, шукали відповіді на запитання, брали участь у вебінарах з питань стрижки та колористики, догляду за волоссям, технології та інших. За ініціативи Анни Зотік слухачі відвідували платформу Zoom, де слухали спікера – майстра міжнародного класу, технолога, викладача Євгена Калкатова. Саме тут, зауважує Анна Вікторівна, майбутні майстри віднаходили вичерпні відповіді на свої запитання.
До того ж, слухачки брали активну участь у заняттях із малювання та колористики. Навчання проходило насичено і цікаво, відпрацьовували завдання, розфарбовуючи пасхальні яйця, вдало передаючи градацію кольору, змішували первинні та вторинні тони.
Слухачки зізнаються, що вже скучили за живим спілкуванням, проте «не здаються» і наполегливо працюють над собою. А наставники Анна Зотік та майстер виробничого навчання Оксана Підлісна націлюють групу на щоденну роботу, відмінні результати і віру в себе.

Важливо, що у слухачів є власні професійні інструменти, отож, можна практикуватися вдома!

Завзяття та успіхи вже відчули на собі усі члени їх родин:

Еріка Назарук побила всі рекорди за кількістю різноманітних стрижок, адже має велику дружну сім’ю; Алла Богінська вдосконалює свою майстерність, виконуючи модні зачіски своїм синам;
Наталія Кохана відпрацьовує на рідних сучасні чоловічі стрижки.

Своєрідним взірцем майстерності стала і староста групи Світлана Бендюг, яка декілька разів відпрацювала жіночу стрижку та фарбування на своїй мамі. Анна Зотік захоплюється працьовитістю слухачки: «От, що значить «легка рука»! Світлана відвідала багато курсів та онлайн вебінарів, отримала за один із них диплом. Вона здобуває цінні професійні знання, наполегливо працюючи над собою».Наталія Мосійчук із Рівного постійно на зв’язку із педагогами. Анна Вікторівна поділилася: «Слухачка дуже старанна, перфекціоніст в усьому, наразі, завзято відточує свою майстерність у сім’ї: стриже сина, чоловіка, тата і маму! До того ж, маму і сестру чудово пофарбувала».

А слухачка Тетяна Давидюк почувається щасливою, адже чоловік нарешті оцінив її пристрасть, задоволений її заняттям і тим, що вона навчається на перукаря. Відтепер він має особистого майстра!

Відточує перукарську майстерність і Інна Стецюк: «Я ризикнула – і сама себе підстригла!», – коментує вона. І стверджує, що таку одержиму та ініціативну групу ще треба пошукати. З цим не може не погодитися і Анна Вікторівна: «Дійсно, я пам’ятатиму їх як натхненних, працьовитих, успішних і завзятих! І «триматиму кулаки» за успішну перукарську кар’єру кожної».

  • Діна Мазуркевич
Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»