fbpx

Рівненські освітяни допомагають Бердичівським безробітним

Спеціальне навчання та повторну перевірку знань проходять працівники котелень Житомирщини.  Так, багаторічна активна співпраця Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості із Бердичівським міським центром зайнятості дає чудові результати.

Лише у минулому 2019 році професійним навчанням було охоплено 286 безробітних, спрямованих цим МЦЗ. Нині це кваліфіковані затребувані та успішні робітники.

І сьогодні бердичівські безробітні, направлені на навчання у Рівненський центр ПТО ДСЗ, поглиблюють знання за професією «Оператор котельні» на курсах підвищення кваліфікації.

Методист Рівненського центру ПТО ДСЗ Наталія Місюра вдячна представниці Бердичіського МЦЗ Альоні Іщук за відмінні комунікації, активне сприяння навчанню безробітних, ефективну взаємодію в організації навчального процесу та відмінний його контроль.Важливо, що оператори котелень на вимогу часу навчаються в безпечних умовах, із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів та відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. Бердичівський МЦЗ облаштував навчальний майданчик на своїй базі просто неба! А дистанційні технології навчання забезпечують оперативне опанування матеріалами, чітку взаємодію із педагогами та динамічний інтерактивний формат навчання слухачів.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram