fbpx

Рівненська «нетканка» пошиє тисячі захисних масок

Діліться інформацією з друзями:

На хвилі бурхливого розповсюдження пандемії коронавірусу чи не найбільшими дефіцитами стали експрес- і  ПЛР-тести, апарати ШВЛ та ЕКМО, дезінфікатори та засоби індивідуального захисту – маски, респіратори, спецодяг тощо.

Щоб виправити скрутну ситуацію, Україна масово закуповує цей асортимент товарів за кордоном, насамперед у Китаї, який поступово справляється з епідемією.

Відтак, багато вітчизняних підприємств, котрі мають потенційні можливості для виготовлення цієї продукції, активно узялися за її виробництво. Не стала винятком й Рівненська фабрика нетканих матеріалів, яка нещодавно розпочала пошиття захисних масок.

Сировину шукати не довелося, адже підприємство давно виробляє неткані полотна для усіх типів повітроочисних фільтрів, які прекрасно зарекомендували себе на багатьох підприємствах металургійної, хімічної, деревообробної промисловості. Зокрема, фільтри з полотен рівненського виробництва  широко використовуються на Нікопольському заводі феросплавів, Нововолинському «Кроноспані», борошномельних комбінатах «Київмлин», КХП №2 м. Вінниця та багатьох інших.

 – Захисні маски з фільтрувальних матеріалів нашого підприємства, – розповідає співвласник Рівненської фабрики нетканих матеріалів Богдан Гапяк, – практично не поступається дефіцитним аптечним аналогам. Потужності підприємства дозволяють виготовляти приблизно 3000 погонних метрів фільтрувального полотна за добу. З такої кількості матеріалу можна пошити десятки тисяч захисних масок. Відтак, виникає риторичне запитання: для чого купувати за валюту маски, скажімо, в Китаї, якщо в Україні достатньо власної сировини для їх пошиття?

«Нетканка» сама уже продемонструвала приклад вирішення цього питання на користь вітчизняного виробника. Захисними масками, пошитими на фабриці, уже користуються не тільки усі її працівники, а й тисячі рівнян.

З пропозиціями щодо придбання фільтрувального полотна, виробленого на Рівненській фабриці нетканих матеріалів, та готових масок, можна звертатися за телефонами: +380(362)60-99-40, +380(50)375-37-57.


 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»